• Toitumisteraapia
  • Toitumisnõustamine
  • Toitumisjuhised
  • Menüü koostamine
  • Mikrobioomi test
  • Toidutalumatuse testid
  • Analüüside tegemine, valik ja soovitused
  • Hinnakiri
image_terviseabitoidust

Meditsiinilise haridusega dieedi- ja toitumisnõustajana konsulteerin tervisliku toitumise, ala -ja ülekaaluprobleemide, südameveresoonkonna haiguste, diabeedi, seedimisprobleemide, toidutalumatuste, maovähendusoperatsiooni eelne / pärast, podagra, psoriaas, akne, vähiennetus ja taastusperiood jm haiguspuhuse toitumise osas. Soovi korral viin läbi organismi puhastusprogramme.

Koostöös leiame individuaalse toitumisplaani vastavalt sinu kaalu- või terviseprobleemile.  Annan nõu dieedi valikul arvestades sinu ainevahetuslikke eripärasid ning juhendan tervisliku menüü koostamisel, mis tagab sulle kõik vajalikud toitained eluks. Vajadusel korral annan nõu vajalike analüüside tegemiseks. Annan nõu toidulisandite valikul toetamaks seeläbi organismi oma taastumisprotsesse.

NÕUSTAMISPROTSESS

Nõustamise vastuvõtu kestvus on ligikaudu 1h (*NB esimene visiit võib minna pikemaks). Visiidile on soovitav kaasa võtta enda poolt eelnevalt täidetud 3-4 päevamenüüga toidupäevik ja olemasolevad meditsiinilised analüüsid. See annab kiirema ülevaate probleemist, millega tuleb tegeleda ja samuti hea võimaluse edaspidi tulemusi hinnata.

Esimesel visiidil küsitlen Teie elustiili, tervisliku seisundi kohta, analüüsin toitumist, mõõdan kehakaalu ja määran kehamassiindeksi (KMI). Annan esmaseid toitumisjuhiseid ja soovitusi vastavalt saadud infole ja Teie tervise seisundile. Vastavalt Teie kaalu või terviseprobleemile ning valitud dieediprogrammile võin soovi korral koostada lisatasu eest peale esmast visiiti täiendava lisainfoga personaalse tegevuskava, kus on toodud toitumissoovitused, vastavalt Teie dieedile sobilikud päevamenüüd, vajalikud soovitused loodusravi ja/või toidulisandite osas, füüsiline koormus ja muu vajalik vajaminev info, mida vajate oma praktiliseks tegevuseks ja teadmiseks.

Igal järgmisel visiidil mõõdan kehakaalu, hindan terviseseisundit ja tulemusi, analüüsime koos muutusi elustiilis / toitumises ja annan etapiliselt juhiseid järgmiste sammude kohta. Toitumisharjumuste väljakujunemiseks ja tulemuste saavutamiseks on soovitatav edaspidi korduvalt kohtuda vähemalt 1 kord kuus vastavalt Teie edusammudele ja planeeritud ajakavale.