Terviseabi Toidust

Terviseabi Toidust on loodud Sulle, kui soovid õige toiduvaliku ja tervisliku elustiiliga saavutada parimat kehakaalu

Tervislik toitumine

Tervislik eluviis

Kehakaalu saavutamine

Terviseabi toidust

Terviseabi Toidust on loodud Sulle, kui soovid õige toiduvaliku ja tervisliku elustiiliga saavutada parimat kehakaalu, tervist ning tõsta elukvaliteeti. Meie eesmärk on anda praktilist tervisealast nõu ja julgustada Sind positiivsetele muudatustele. Iga muudatus elus algab esimesest otsustavast sammust – nii on ka Sinu tervisega.

Terviseabi Toidust kasutab holistilist (terviklikku) lähenemist, ühendades teadmisi tavameditsiinist, loodusravist ja Sulle sobivast toiduvalikust, mis on üks parimaid kombinatsioone oma tervise eest hoolitsemisel. Läbi sobiva dieedivaliku ja õigete toitude kombineerimise on võimalik aidata igat inimest paljude erinevate terviseprobleemide korral, tagamaks seeläbi häid tulemusi Sinu enda ainevahetuse ja tervenemise protsessides.

Me kõik oleme ainulaadsed ja seepärast on oluline, et koos nõustajaga töötatakse välja just Sulle sobiv individuaalne tegevuskava, mille aluseks on Sinult saadud info ja vajalikud meditsiinilised analüüsid. Koostöös nõustajaga saad Sa juurde vajalikke uusi teadmisi, praktilisi oskusi ja psühholoogilist tuge, mis kõik tagavad Sinu soovitud tulemused kehakaalule ja/või tervisemuredele.

TERVISLIK ELUSTIIL JA ÕIGE TOIDUVALIK ON
TERVISE NURGAKIVI JA VÕTI SINU HEAOLUKS!

Terviseabi Toidust OÜ Reg.nr 12688912 Tallinn 11312, Harjumaa Telefon +372 5557 3699 E-mail: info@terviseabitoidust.ee