Teenused & protsessid

Teenused

Toitumisteraapia

Toitumisnõustamine

Toitumisjuhised

Menüü koostamine 

Toidutalumatuse testid

Analüüside tegemine, valik ja soovitused

eNIM KASUTATUD TEENUSED

Toitumisnõustamine 85%
Toitumisteraapia 75%
Toitumisjuhiste koostamine 65%
Toidutalumatuse testid 55%

Protsessid

Meditsiinilise haridusega dieedi- ja toitumisnõustajana nõustan tervisliku toitumise, ala -ja ülekaaluprobleemide, südameveresoonkonna haiguste , diabeedi, seedimisprobleemide, toidutalumatuste, maovähendusoperatsiooni eelne/pärast, podagra, psoriaas, akne, vähiennetus ja taastusperiood jm haiguspuhuse toitumise osas.

Soovi korral viin läbi organismi puhastusprogramme.

NÕUSTAMIS EELNE VALMISTUS

Nõustamise vastuvõtu kestvus on ligikaudu 1h (*NB esimene visiit võib minna pikemaks). Visiidile on soovitav kaasa võtta enda poolt eelnevalt täidetud 3-4 päevamenüüga toidupäevik ja olemasolevad meditsiinilised analüüsid. See annab kiirema ülevaate probleemist, millega tuleb tegeleda ja samuti hea võimaluse edaspidi tulemusi hinnata.

NÕUSTAMINE

Koostöös leiame individuaalse toitumisplaani vastavalt sinu kaalu- või terviseprobleemile.

Annan nõu dieedi valikul arvestades sinu ainevahetuslikke eripärasid ning juhendan tervisliku menüü koostamisel, mis tagab sulle kõik vajalikud toitained eluks.

Vajadusel korral annan nõu vajalike analüüside tegemiseks.

Annan nõu toidulisandite valikul toetamaks seeläbi organismi oma taastumisprotsesse.

NÕUSTAMISPROTSESS

Nõustamise vastuvõtu kestvus on ligikaudu 1h.  *NB esimene visiit võib minna pikemaks.

Visiidile on soovitav kaasa võtta 3-4 päevamenüüga toidupäevik ja olemasolevad meditsiinilised analüüsid. See annab kiirema ülevaate probleemist, millega tuleb tegeleda ja samuti hea võimaluse edaspidi tulemusi hinnata.

Esimesel visiidil küsitlen tervislikku seisundit, Teie elustiili, analüüsin toitumist, mõõdan kehakaalu ja määran kehamassiindeksi (KMI). Annan esmaseid toitumisjuhiseid ja soovitusi vastavalt saadud infole ja Teie terviseseisundile.

Vastavalt Teie kaalu või terviseprobleemile ning valitud dieediprogrammile võin soovi korral koostada lisatasu eest peale esmast visiiti täiendava lisainfoga personaalse tegevuskava, kus on toodud toitumissoovitused,  vastavalt teie dieedile sobilikud päevamenüüd, vajalikud  soovitused loodusravi/lisandite osas, füüsiline koormus ja muu vajalik vajaminev info, mida vajate oma praktiliseks tegevuseks ja teadmiseks.

Igal järgmisel visiidil mõõdan kehakaalu, hindan terviseseisundit ja tulemusi, analüüsime koos muutusi elustiilis/toitumises ja annan etapiliselt juhiseid järgmiste sammude kohta.

Toitumisharjumuste väljakujunemiseks ja tulemuste saavutamiseks on soovitatav edaspidi korduvalt kohtuda vähemalt 1 kord kuus vastavalt teie edusammudele ja planeeritud ajakavale.

Copyright 2024 – Tyler Moore


Warning: Undefined array key "dropdown" in /data01/virt59640/domeenid/www.terviseabitoidust.ee/htdocs/wp-content/plugins/ocean-extra/includes/widgets/custom-menu.php on line 234

Warning: Undefined array key "target" in /data01/virt59640/domeenid/www.terviseabitoidust.ee/htdocs/wp-content/plugins/ocean-extra/includes/widgets/custom-menu.php on line 235